Options

Content elements:
Slideshow background:
Bottom:
Footer:
Link Color:
Color suggestions:
Header Style:
Google Fonts
expand
Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
  • Error loading component: com_content, 1
Friday, August 18, 2017
 
MARYAP GÖLCÜK'ÜN GURURU OLDU !
İlçemizi fuarda temsil eden tek firma olan MARYAP A.Ş, Donanma Mahallesi İlhan Tuğba Caddesi ve Anafartalar Caddesi arasında bulunan arazi üzerine kurulu olan Altın Şehir projesini tanıttı.
Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) İnterteks Fuar Alanında İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı düzenledi. Fuara ilçemizde 5 firmanın bir araya gelerek oluşturduğu MARYAP A.Ş damga vurdu. İlçemizi fuarda temsil eden tek firma olan MARYAP A.Ş, Donanma Mahallesi İlhan Tuğba Caddesi  ve Anafartlar Caddesi arasında bulunan arazi üzerine kurulu olan Altın Şehir projesini tanıttı. 
5 FİRMA BİR ARAYA GELDİ
Evlilik arifesinde olan çiftlere projelerini tanıtan MARYAP A.Ş çiftlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Olkar İnşaat'ın sahibi Mehmet Olhan, Mert Kuyumculuk'un sahibi İrfan Kesgin, Gemici Kuyumculuk'un sahibi Ceyhun Gemici, Ümit Usta'nın sahibi Ümit Karslıoğlulları ve Uzmet İnşaat'ın sahibi Yavuz Atalay'ın bir araya gelerek oluşturduğu MARYAP A.Ş'nin Altın Şehir Projesinden sonra Kentsel Dönüşüm Projesi yapmak istiyor. 
PROJE İLGİ GÖRDÜ
Altın Şehir Projesi adı gibi adeta altın gibi fırsatlar sunuyor. 160 ve 180 metre kare arasında değişen daireler içinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler bulunuyor. Her binanın altında kapalı otopark ve asansör bulunuyor. Ayrıca proje içinde 2 çocuk parkı, yüzme havuzu, 3 kapıcı dairesi, 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor. Toplamda 14 bin metre kare arsa üzerinde 162 konut ve 800 metre kare ticari alan bulunuyor. 
ANAHTAR TESLİM
Maryap A.Ş ortaklarından Mehmet Olhan proje ile ilgili yaptığı açıklamada "Donanma Mahallesi'nde yapılan bu proje bizim için çok önemli. 14 bin metre kare alan üzerine kurulan bu proje de ev almak isteyenlerin istediği tüm özellikler bulunuyor. Kapalı oto parkla aracınızı nereye park edeceğiniz derdi kalmıyor. Site içinde bulunan 2 oyun parkıyla çocuklarınız güvenli bir ortamda eğlenebilecek. Ayrıca site içinde bulunan havuz da hem görsellik katıyor hem de havuza girmek isteyenler için güzel bir fırsat. 24 saat güvenliğin olması da ayrıca bir avantaj. Biz dairelerin içinde olması gereken her şeyle ilgileniyoruz vatandaşa anahtarıyla teslim ediyoruz. Ev almak isteyenler başka hiç bir şeyle ilgilenmek zorunda kalmıyor" dedi. 

KAYNAK

Scroll to Top